Červenec 2007

Kiss

20. července 2007 v 20:15 | Žvejka
Neklikejte!!! Nebo se s tebou něco stane. Ale jestli jsi zědavý/á tak klik :D

Harry jak ho neznáte

18. července 2007 v 18:13 | Žvejka
Jo, tak to je skvělý... Škoda je, že je to anglicky :D
Potter Puppet Pals in The Mysterious Ticking Noise
EndPotter Puppet Pals - Bananaphone
Pirates of the Caribbean: At World's

Jablíčka :D

18. července 2007 v 9:04 | Žvejka
→clik na celý článek←

Jahůdky :)

18. července 2007 v 8:51 | Žvejka
Mňam, hned bych si je dala. Miluju jahůdky :)
→clik na celý článek←

U babičky

17. července 2007 v 13:04 | Dark Angel |  Popelnice xD
Tak jsem se neplánovaně vrátila domů a budu tu zbytek týdne. Měla jsem být u babičky a taky jsem 2 dny byla. Jenže bráška u ní dostal hroznou alergii, tak jsme se radši vrátili. Budu tu budu chvilku otravovat a přidávat další článečky.
V sobotu odjíždíme do Francie. Jedeme autem, tak cesta bude úmorná, ale snad to bude za to stát. Moc se tam těším. Pak písnu jaké to tam bylo

Proč může jeden člověk zníčit někomu celý život?

17. července 2007 v 12:58 | Dark Angel |  Žvejky deník
Je ráno a venku je zataženo. Nebo je jen zataženo v mé duši? Ležím v posteli a přemýšlím nad událostmi posledních dnů. Nepřítomně hledím ze zamřížovaného okna mého pokoje. Přesně před dvěma dny mi Erik přinesl snídani do postele, abych nemusela hned vstávat. Nebo možná protože tušil, že chystané přepadení nedopadne dobře. Neměla jsem ho nikam pouštět, ale on by stejně musel odejít. Kdyby všichni zbojníci zůstávali u svých rodin, moc dlouho bysme nepřežili.
→clik na celý článek←


Koňský tábor

14. července 2007 v 20:44 | Dark Angel
Jsem zpátky, ale hned zítra zase odjíždím. Byla jsem na koňském táboře s Nimwen, Rebi, Edrinou a mým bráškou. Bylo to super. Je nej ježdění, ale taky jsme měli skvělou partičku. A hráli jsme také dračák (DRD) a Rebi fotila Ghotic foto, ještě přidám někdy. Jinak na koníkách jsem byla v nej. družstvu experti. Haha.... Já a expert :D no nevím... Leda na blbosti :) Tak tady je pár foteček z tábora. Nejsou to ale moje fotky, fotila je převážně naše trenérka. Tak se můžete juknout :D
→clik na celý článek←

Moje postava-Žvejka

14. července 2007 v 20:42 | Dark Angel |  Žvejka
Žvejka nebo správně Sendy je moje postava v dračáku. Hraju s touto postavou už několik let. Vlatně je to moje první pořádná postava. :) V této době je jí 22 let, ale na začátku naší hry ji bylo 16. Sendy svoje jméno vůbec nepoužívá, protože chce zapomenout na minulost. Takže Žvejka byla dědičkou trůnu. Ale nikdy královnou být nechtěla a když její královští rodiče rozhodli, že si vezme "arogantního pitomce" Jaspra, utekla z domova. Neměla kam jít, tak cestovala po světe až narazila na zbojníky, kde se skamarádila s Willem, párkrát mu zachránila život a také málem kvůli němu o život přišla. V jednom z mnoha dobrodružství potkala Erika, který se také přidal ke zbojníků. Zamilovala se do něj a vzala si ho. Bylo ji sice teprve 16, njn, ale ve středověku to tak bývalo. Teď má s ním asi 6 letou dceru Sofii.
Žvejka je elfka čarodějnice štíhlé drobné postavy. Má dlouhé hnědé vlasy a modré oči. Miluje přírodu a zvířata, u zbojníků pracuje s koňmi. :)
Nej přátelé: Will, Nimwen, Rebeka...


Dračí doupě...co je?

14. července 2007 v 20:22 | Dark Angel |  Drd
No tak k dračímu doupěti mě přivedla Rebi a Nim. Máme rozehraných několik her a hlavně jednu, kterou hrajeme už asi 4 roky. Nebo aspoň já, myslím, že holky o něco dýl.Od tamtuď také trochu pochází moje a přezdíka mé postavy Žvejka :) Prostě jedno dračí doupě upa zbožňuju. Hraju ho samo s Rebi a Nim, občas se k nám ale někdo přidá... Třeba bráška
→clik na celý článek←

Konec letní SONB

7. července 2007 v 19:15 | Dark Angel
Tady jsou výsledky letní SONB :) Podle mě máte všichni super bločky ♥♥ ...

Prázdninky

7. července 2007 v 13:52 | Dark Angel |  Popelnice xD
Skoro všichni už odjíždějí na prázdniny. Tak já zítra také odjíždím na koňský tábor. :) Těším se tam, hlavně protože na koníky jedu s kamarádkama a bráškou :D. Bude legrace jako každý rok. Za týden se zase vrátím, ale jen na chvíli. Moc doma o prázdninách už nebudu. Tak se tu všichni mějte krásně a užívejte si léta. Občas se tu zastavím a možná napíšu nějaký článeček. Zatím plísky pište komentáříky na tento bloček nebo na můj 2.blog :) Mám vás ráda. Pápá.
Vaše Honey Angel

Hlásek

5. července 2007 v 21:01 | Dark Angel
Jestli chcete podpořit můj bloček, pošlete mi plís hlásek sem. Moc díky :)